Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
A szerző válogatása - Befejezés elött a bécsi országút
Bicske, 1961. június 1.
Július 15-én adják át a forgalomnak az országban épülő legkorszerűbb autóút, az új bécsi országút Biatorbágy - Bicske közötti 21 km-es szakaszát.
A képen: az Aszfaltútépítő Vállalat bicskei keverő telepe.
Készítette:
Lajos György
Tulajdonos: MTI Rt. Fotószerkesztőség
Fájlnév: AF__LA196106010017
Láthatóság:
publikus
Kiadás dátuma: 2002-03-21
Technikai adatok:
Bitmélység: 8
Tájolás: horizontal
Szélesség (px): 1960
Magasság (px): 1460
Forrás típusa: JPG
Azonosító: b287eb98-f021-480b-9898-b5f2cdfcc506
Legyen a szerkesztőnk!
Ha több információt tud a képről, mint az eredeti képszöveg, ossza meg velünk!