Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
A szerző válogatása - Befejezés elött a bécsi országút
Biatorbágy, 1961. június 1.
Július 15-én adják át a forgalomnak az országban épülő legkorszerűbb autóút, az új bécsi országút Biatorbágy - Bicske közötti 21 km-es szakaszát.
A képen: az új 9 méter széles út.
Készítette:
Lajos György
Tulajdonos: MTI Rt. Fotószerkesztőség
Fájlnév: AF__LA196106010009
Láthatóság:
publikus
Kiadás dátuma: 2002-03-21
Technikai adatok:
Bitmélység: 8
Tájolás: horizontal
Szélesség (px): 1950
Magasság (px): 1800
Forrás típusa: JPG
Azonosító: a70d5634-bfd5-454e-9325-77282d9234c8
Legyen a szerkesztőnk!
Ha több információt tud a képről, mint az eredeti képszöveg, ossza meg velünk!