Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
A szerző válogatása - Befejezés elött a bécsi országút
Óbarok, 1961. június 1.
Július 15-én adják át a forgalomnak az országban épülő legkorszerűbb autóút, az új bécsi országút Biatorbágy - Bicske közötti 21 km-es szakaszát.
A képen: Tatabánya felé haladva, Óbarok község térségében dolgoznak az útépítők. Az év végéig Tatabányáig kell elkészülni az útnak.
(A kép feldolgozása folyamatban van, az adatok frissülhetnek.)
Készítette:
Lajos György
Tulajdonos: MTI Rt. Fotószerkesztőség
Fájlnév: AF__LA196106010021
Láthatóság:
publikus
Kiadás dátuma: 2002-03-21
Forrás: MTI Fotóarchívum
Technikai adatok:
Bitmélység: 8
Tájolás: horizontal
Szélesség (px): 1948
Magasság (px): 1790
Forrás típusa: JPG
Azonosító: 04e63c80-8206-4c27-a1b5-11d860ec2969
Legyen a szerkesztőnk!
Ha több információt tud a képről, mint az eredeti képszöveg, ossza meg velünk!