Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
A szerző válogatása - Befejezés elött a bécsi országút
Biatorbágy, 1961. június 1.
Július 15-én adják át a forgalomnak az országban épülő legkorszerűbb autóút, az új bécsi országút Biatorbágy - Bicske közötti 21 km-es szakaszát.
A képen: az új 9 méter széles út.
Készítette:
Lajos György
Tulajdonos: MTI Rt. Fotószerkesztőség
Fájlnév: AF__LA196106010002
Láthatóság:
publikus
Kiadás dátuma: 2002-03-21
Technikai adatok:
Bitmélység: 8
Tájolás: horizontal
Szélesség (px): 1934
Magasság (px): 1580
Forrás típusa: JPG
Azonosító: 53ec1eb5-5c9b-4f1e-af0d-a2c72f4e6732
Legyen a szerkesztőnk!
Ha több információt tud a képről, mint az eredeti képszöveg, ossza meg velünk!