Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
Ünnep - Közlekedés - A Sztálin híd avatása
Budapest, 1950. november 7.
Dobi István, a Minisztertanács elnöke és Rákosi Mátyás, a Magyar Dolgozók Pártjának (MDP) főtitkára tapsolnak a rendezvény díszelnökségében a Sztálin híd (ma: Árpád híd) avatóünnepségén Budapesten.
(A kép feldolgozása folyamatban van, az adatok frissülhetnek.)
Készítette:
Bartal Ferenc
Személyek:
DOBI István, Rákosi Mátyás
Tulajdonos: MTI/MTVA
Fájlnév: AF___X50___5760064
Láthatóság:
publikus
Kiadás dátuma: 2021-06-10
Forrás: Nemzeti Archívum/Fotóarchívum/Magyar Fotó
Technikai adatok:
Bitmélység: 8
Tájolás: horizontal
Szélesség (px): 3000
Magasság (px): 1977
Forrás típusa: MXD
Azonosító: ae4ce440-7f0d-40da-9702-21e940cb94b3
Legyen a szerkesztőnk!
Ha több információt tud a képről, mint az eredeti képszöveg, ossza meg velünk!