Fotó
Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt

Ünnep - Közlekedés - A Sztálin híd avatása

Budapest, 1950. november 7.

Dobi István, a Minisztertanács elnöke és Rákosi Mátyás, a Magyar Dolgozók Pártjának (MDP) főtitkára tapsolnak a rendezvény díszelnökségében a Sztálin híd (ma: Árpád híd) avatóünnepségén Budapesten.
(A kép feldolgozása folyamatban van, az adatok frissülhetnek.)

Készítette: Bartal Ferenc
Személyek: DOBI István, Rákosi Mátyás
Tulajdonos: MTI/MTVA
Fájlnév: AF___X50___5760064
Láthatóság: publikus
Kiadás dátuma: 2021-06-10
Forrás: Nemzeti Archívum/Fotóarchívum/Magyar Fotó

Technikai adatok:

Bitmélység: 8
Tájolás: horizontal
Szélesség (px): 3000
Magasság (px): 1977
Forrás típusa: MXD
Azonosító: ae4ce440-7f0d-40da-9702-21e940cb94b3




2 500 HUF
15 000 HUF
  • Üzleti célú felhasználás egyes esetei
  • Sajtó célú felhasználás
  • Kiállítás
2 500 HUF

Választható vásznak: Bővebben

Választható méretek:

14 500 HUF
14 000 HUF
2 500 HUF

Választható papírok: Bővebben

Választható méretek:

6 080 HUF
5 191 HUF
5 191 HUF
4 429 HUF
6 080 HUF
5 191 HUF
5 191 HUF
4 429 HUF

Összesen:

Kosárba

Legyen a szerkesztőnk!
Ha több információt tud a képről, mint az eredeti képszöveg, ossza meg velünk!

Max. 1000 karakter

Bejelentkezés szükséges!


A sorozat további képei:


Hasonló képek: