Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
Közlekedés - A Sztálin híd avatása
Budapest, 1950. november 7.
Dobi István, a Minisztertanács elnöke (elöl, középen, balra), Pongrácz Kálmán, a Fővárosi Tanács végrehajtó bizottságának elnöke (a háttérben, k) és Rákosi Mátyás, a Magyar Dolgozók Pártjának (MDP) főtitkára (elöl, középen, jobbra) a rendezvény díszelnökségében a Sztálin híd (ma Árpád híd) avatási ünnepségén.
(A kép feldolgozása folyamatban van, az adatok frissülhetnek.)
Készítette:
Bartal Ferenc
Személyek:
Pongrácz Kálmán, DOBI István, Rákosi Mátyás
Tulajdonos: MTI/MTVA
Fájlnév: AF___X50___5760034
Láthatóság:
publikus
Kiadás dátuma: 2021-09-16
Forrás: Nemzeti Archívum/Fotóarchívum/Magyar Fotó
Technikai adatok:
Bitmélység: 8
Tájolás: horizontal
Szélesség (px): 3000
Magasság (px): 1947
Forrás típusa: MXD
Azonosító: 26b0f357-9e0e-49a3-be6a-010d05e2bcd9
Legyen a szerkesztőnk!
Ha több információt tud a képről, mint az eredeti képszöveg, ossza meg velünk!