Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
Külpolitika - Magyar-Román Barátsági Hét
Budapest, 1950. december 10.
Budapest, 1950. december 10.
Eduard Mezincescu miniszter, a Magyar-Román Barátsági Hétre érkezett román küldöttség vezetője beszédet mond a barátsági hét nyitóünnepségén az Operaházban. A szónok mellett Majláth Jolán, a Kultúrkapcsolatok Intézete főtitkára és Dobi István, a Minisztertanács elnöke látható.
Magyar Fotó
(A kép feldolgozása folyamatban van, az adatok frissülhetnek.)
Készítette:
-
Személyek:
Mezincescu, Eduard, Majláth Jolán, DOBI István
Tulajdonos: MTI Zrt. Fotószerkesztőség
Fájlnév: AF___X50___9010014
Láthatóság:
publikus
Kiadás dátuma: 2007-05-09
Forrás: MTI Zrt. Fotóarchívum
Technikai adatok:
Bitmélység: 8
Tájolás: vertical
Szélesség (px): 9701
Magasság (px): 10222
Forrás típusa: MXD
Azonosító: a66ad47e-1a89-4b7d-8816-db57a654ae0c
Legyen a szerkesztőnk!
Ha több információt tud a képről, mint az eredeti képszöveg, ossza meg velünk!