Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
Belpolitika - Az MSZT kongresszusa
Budapest, 1950. december 19.
Budapest, 1950. december 19.
Kállai Gyula külügyminiszter (b2), mellette Dobi István, a Minisztertanács elnöke, Rónai Sándor, az Elnöki Tanács elnöke, Rusznyák István, az Magyar-Szovjet Társaság elnöke, Jekaterina Leontyeva, az Oroszországi Szovjet Föderatív Szocialista Köztársaság minisztertanácsa mellett működő kulturális felvilágosító bizottság elnöke, a Magyar-Szovjet Társaság (MSZT) kongresszusára érkezett szovjet delegáció vezetője, Révai József, a Magyar Dolgozók Pártja főtitkárhelyettese, Jevgenyij Kiszeljov, a Szovjetunió magyarországi nagykövete, Erdei Ferenc földművelésügyi miniszter, Dimitri Birjukov, a Szovjetunió orvostudományi akadémiájának tagja és Ratkó Anna egészségügyi miniszter az MSZT kongresszusának ünnepi nyitóülésén az Operaházban.
Magyar Fotó
(A kép feldolgozása folyamatban van, az adatok frissülhetnek.)
Készítette:
-
Személyek:
Kiszeljov, Jevgenyij Dimitrijevics, Birjukov, Dimitri, Rusznyák István, Révai József, Erdei Ferenc, Dobi István, Rónai Sándor, Kállai Gyula, Jekaterina, Leontyeva
Tulajdonos: MTI Zrt. Fotószerkesztőség
Fájlnév: AF___X50___9970116
Láthatóság:
publikus
Kiadás dátuma: 2007-05-08
Forrás: MTI Zrt. Fotóarchívum
Technikai adatok:
Bitmélység: 8
Tájolás: horizontal
Szélesség (px): 9388
Magasság (px): 6041
Forrás típusa: TIFF
Azonosító: 5913bfee-19e3-4b81-89e2-94af7fba32e2
Legyen a szerkesztőnk!
Ha több információt tud a képről, mint az eredeti képszöveg, ossza meg velünk!