Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
Belpolitika - MSZT-kongresszus
Budapest, 1950. december 19.
Budapest, 1950. december 19.
Farkas Mihály és Gerő Ernő, a Magyar Dolgozók Pártja (MDP) főtitkárhelyettesei, Rákosi Mátyás, az MDP főtitkára és felesége, Rákosi Mátyásné a páholyban tapsolnak a Magyar-Szovjet Társaság (MSZT) kongresszusának megnyitó ünnepségén az Operaházban.
Magyar Fotó
(A kép feldolgozása folyamatban van, az adatok frissülhetnek.)
Készítette:
-
Személyek:
Farkas Mihály, Rákosi Mátyás, Gerő Ernő, Rákosi Mátyásné
Tulajdonos: MTI Zrt. Fotószerkesztőség
Fájlnév: AF___X50___9970135
Láthatóság:
publikus
Kiadás dátuma: 2007-05-14
Forrás: MTI Zrt. Fotóarchívum
Technikai adatok:
Bitmélység: 8
Tájolás: vertical
Szélesség (px): 6233
Magasság (px): 9387
Forrás típusa: TIFF
Azonosító: fd71d36a-6515-429d-96ad-7f2288249e34
Legyen a szerkesztőnk!
Ha több információt tud a képről, mint az eredeti képszöveg, ossza meg velünk!