Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
Sport - Budapest Honvéd-Szeged labdarúgó mérkőzés Sport - Budapest Honvéd-Szeged labdarúgó mérkőzés
3 cm kifutó

Sport - Budapest Honvéd-Szeged labdarúgó mérkőzés

Magyarország, Budapest, Budapest

Budapest, 1968. március 24. Budapest Honvéd - Szeged NB (Nemzeti Bajnokság) I-es labdarúgó mérkőzés. 3:1. 79-86- Jelenet a szegedi kapu előtt. 87- Szendrei József a vetődő Tóth János kapus mellett küldi kapuba a második Honvéd gólt. 2:1. 88-90- A góllövő Szendrei Józsefet köszöntik társai. 91- Az eredményjelző tábla. 92- Honvéd zenekar a mérkőzés szünetében. 93- Komora Imre középre ad. 94, 97- Kocsis Lajos kapura lő. 95-96- Tóth János, a szegedi kapus és Fekete László összecsapása után a két játékos néhány perc ápolásra szorul. MTI Fotó: Kovács Gyula

Készítette: Kovács Gyula
Tulajdonos: MTI Fotóarchívum
Azonosító: MTI-FOTO-1943234
ICC: Nem található
Model: DSLR-A350
Date and Time: 2009:08:16 23:19:08
Exposure Time: 1/80 Sec
Aperture: 1:8.0