Sport - Nemzetközi úszóverseny a Sportuszodában Sport - Nemzetközi úszóverseny a Sportuszodában
3 cm kifutó

Sport - Nemzetközi úszóverseny a Sportuszodában

Magyarország, Budapest, Budapest

Budapest, 1968. július 6. Nemzetközi úszóverseny a Margitszigeti Sportuszodában. 1-5- Az úszóversenyre Budapestre érkezett külföldi sportolók csoportképe az autóbusz előtt. 6-7- Fiatal úszó integet az érkezés után. 8- A 100 méteres férfi gyorsúszás első két helyezettje: Kucsera Gábor (Budapest Honvéd) második helyezett és Kramer (Német Szövetségi Köztársaság) első helyezett. 9-12- A 100 méteres női gyorsúszás győztese Turóczy Judit(Budapesti Vasutas Sport Club/BVSC). 13- Turóczy Juditnak (BVSC) gratulálnak győzelméhez a dobogón. 14- A 400 méteres férfi gyorsúszás első két helyezettje: Svend (svéd) második és Bruno első helyezett. 15- A 400 méteres férfi gyorsúszás eredményhirdetése. Svend (svéd) második és Bruno első helyezett. 16- Csikány József (Ferencvárosi Torna Club/FTC), a 100 méteres férfi hátúszás második helyezettje. 17- A 100 méteres férfi hátúszás győztesei: Csikány József (FTC) második és id. Cseh László (Bp. Építők) első helyezett. 18- A 100 méteres férfi hátúszás győztese, id. Cseh László (Bp. Építők). 19- A 100 méteres férfi hátúszás eredményhirdetése. Középen a győztes, id. Cseh László (Bp. Építők). 20- A 100 méteres férfi mellúszás győztese Zajvalov(Szovjetunió). 21- A 100 méteres férfi mellúszás első három helyezettje: Sopterianu (Románia) második, Zajvalov (Szovjetunió) első és Csinger (BVSC) harmadik helyezett. 22- A 100 méteres női hátúszás rajtja. 23-24- A 100 méteres női hátúszás első két helyezettje: Balla Mária második és Gyarmati Andrea első helyezett. 25-26- Gyarmati Andrea, a 100 méteres női hátúszás győztese. 27- A 100 méteres női hátúszás harmadik helyezettje Schöler (NSZK) és az első helyezett Gyarmati Andrea (BVSC). MTI Fotó: Petrovits László

Készítette: Petrovits László
Tulajdonos: MTI Fotóarchívum
Azonosító: MTI-FOTO-1946398
ICC: Nem található
Model: DSLR-A350
Date and Time: 2010:06:15 00:55:18
Exposure Time: 1/80 Sec
Aperture: 1:9.0