Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
Sport - Újpesti Dózsa-Diósgyőr labdarúgó mérkőzés Sport - Újpesti Dózsa-Diósgyőr labdarúgó mérkőzés
3 cm kifutó

Sport - Újpesti Dózsa-Diósgyőr labdarúgó mérkőzés

Magyarország, Budapest, Budapest

Budapest, 1968. november 10. Újpesti Dózsa-Diósgyőr NB. (Nemzeti Bajokság) I.-es labdarúgó mérkőzés a Megyeri úti stadionban (IV. kerület). 9:0 22- Veréb György védi Bene Ferenc lövését. 23-25, 27-30, 34-35, 38-42, 44-46- Jelenet a mérkőzésről. 26- Bene Ferenc belövi a Dózsa harmadik gólját. 31- Bene Ferenc harcban a diósgyőri védőkkel. 32- Dunai II. Antal harcban a diósgyőri védőkkel. 33- Dunai II. Antal belövi a Dózsa negyedik gólját. 36- Dunai II. Antal belövi a Dózsa ötödik gólját. 37- Dunai II. Antal belövi a Dózsa hatodik gólját. 43- Bene Ferenc belövi a Dózsa nyolcadik gólját. MTI Fotó: Pálfai Gábor

Készítette: Pálfai Gábor
Tulajdonos: MTVA Sajtó- és Fotóarchívum
Azonosító: MTI-FOTO-1947062
ICC: Nem található
Model: DSLR-A350
Date and Time: 2011:07:30 22:21:25
Exposure Time: 1/80 Sec
Aperture: 1:13.0