Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
Külkapcsolat - Hazaérkezett a Szent Korona
Budapest, 1978. január 5.
Mojzer Miklósné dr. Kovács Éva, az MTA Iparművészeti Kutató Csoportjának tudományos főmunkatársa és dr. Fülep Ferenc, a Nemzeti Múzeum főigazgatója megvizsgálják a Szent Koronát a hazaérkezés napján a Parlamentben, ahol magyar és amerikai szakemberek jelenlétében nyitották ki a koronát és a koronázási ékszereket szállító ládát az ünnepélyes átadást megelőző átvizsgálás céljából.
Készítette:
Vigovszki Ferenc
Személyek:
MOJZER Miklósné KOVÁCS Éva, FÜLEP Ferenc
Tulajdonos: MTI/MTVA
Fájlnév: AF_VIG197801050089
Láthatóság:
publikus
Kiadás dátuma: 2017-11-24
Forrás: MTVA Sajtó- és Fotóarchívum
Technikai adatok:
Bitmélység: 8
Tájolás: vertical
Szélesség (px): 4690
Magasság (px): 4827
Forrás típusa: JPG
Azonosító: 8cb689bf-9152-4051-895d-f79ae9d25dd4
Legyen a szerkesztőnk!
Ha több információt tud a képről, mint az eredeti képszöveg, ossza meg velünk!
A sorozat további képei: