Nemzeti Fotótár
Megállítjuk az időt
Belpolitika - Az MDP II. kongresszusa
Budapest, 1951. február 1.
Pióker Ignác, az Egyesült Izzó sztahanovista gyalusa beszédet mond a Magyar Dolgozók Pártja II. kongresszusán a Magyarországi Építőmunkások Országos Szövetsége (MÉMOSZ) székházában. (Az MDP február 25. és március 2. között tartja II. kongresszusát.)
Készítette:
Bartal Ferenc
Személyek:
PIÓKER Ignác
Tulajdonos: MTI Zrt. Fotószerkesztőség
Fájlnév: AF___X51__16190029
Láthatóság:
publikus
Kiadás dátuma: 2007-07-05
Forrás: MTI Fotóarchívum
Technikai adatok:
Bitmélység: 8
Tájolás: vertical
Szélesség (px): 9717
Magasság (px): 10015
Forrás típusa: MXD
Azonosító: 6581ef81-6158-479f-80c3-4fa78cc4b3ac
Legyen a szerkesztőnk!
Ha több információt tud a képről, mint az eredeti képszöveg, ossza meg velünk!